Regulamin

Regulamin serwisu Kultklip.pl

1. Kultklip.pl jest portalem internetowym dostępnym pod adresem internetowym: https://kultklip.pl/. Użytkownikiem określa się każdą osobę, która korzysta ze strony Kultklip.pl. Redakcja i Administracja serwisu to osoby decydujące o wyglądzie serwisu i zamieszczanej treści.

2. Regulamin określa zasady korzystania ze strony Kultklip.pl przez Użytkowników.

3. Redakcja oświadcza, że wszystkie treści tekstowe na portalu Kultklip.pl są wyłączną własnością Serwisu i w związku z tym podlegają ochronie praw autorskich. Zabrania się jakiegokolwiek używania obecnych na stronie materiałów bez zgody właścicieli Portalu.

4. Kultklip.pl wyraża zgodę na publikację tekstów zawartych na stronie jedynie pod warunkiem wyraźnego zaznaczenia cytatu i źródła artykułu jako Kultklip.pl.

5. Użytkownicy mogą przeglądać treści Portalu, komentować artykuły oraz zgłaszać swoje sugestie do Redakcji Kultklip.pl.

6. Redakcja zastrzega sobie prawo do decydowania o zawartości Serwisu oraz cenzurowania komentarzy Użytkowników. Wypowiedzi zawierające treści wulgarne, pornograficzne, propagujące przemoc, faszyzm, rasizm i dyskryminację, naruszające godność innych osób, a także w jakikolwiek sposób sprzeczne z prawem będą przez Redakcję usuwane.

7. Kultklip.pl nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody wyrządzone osobom trzecim, powstałe na skutek sprzecznego z Regulaminem korzystania z Serwisu przez Użytkowników.

8. Administratorzy zastrzegają sobie prawo do wykorzystania do zamieszczania na Portalu reklam i innych elementów promocji towarów i usług.

9. Administratorzy zastrzegają sobie prawo do korzystania z technologii cookies w celu sprawnego funkcjonowania Serwisu.

10. Redakcja zastrzega sobie prawo do jednostronnej zmiany obecnego regulaminu.